نکاتی برای اسباب کشی

شرکت اسباب کشی در اصفهان این روزها از رونق زیادی برخوردارست و مردم اسباب کشی خود را توسط شرکت های حمل بار در اصفهان انجام می دهند و لذت یک اسباب کشی بدون دردسر و دغدغه را تجربه می کنند .

ما در این مقاله سعی داریم شما را با چند نکته در ارتباط با اسباب کشی آشنا کنیم .

برای اسباب کشی باید از مقواهای ضخیم که در سوپر مارکت ها و مغازه ها و جود دارند و می توان آن ها را با هزینه ی کمی تهیه کرد استفاده کنیم . هم چنین پلاستیک های حباب دار و طناب های ضخیم هم در اسباب کشی بسیار به کار می آیند .

در اسباب کشی حمل و نقل ظروف شکستنی شاید از همه ی وسایل دیگر سخت تر باشد و بیشتر از سایر وسایل نیاز به دقت و احتیاط در هنگام جا به جایی دارد برای این منظور و جلوگیری از شکسته شدن این ظروف باید این ظرف های شکستنی را با دقت زیاد در جعبه های خود قرار دارد یا در صورت نبودن جعبه باید آن ها را با  پلاستیک های حباب دار و یا روزنامه یا پاچه های نخی در کارتن های  محکم قرار داد و سپس با چسب های پهن جعبه ها را چسب زد .نکته  که لازم است در این جا یادآور شویم این است که نباید جعبه را سنگین کرد چرا که امکان دارد جعبه هنگام جا به جایی و حمل و نقل پاره شود .

توصیه می شود لوازم گران قیمت مثل پول ، طلا  و … را خودتان و با وسیله نقلیه ی شخصی جا به جا کنید .

برای حمل و نقل وسایل  صوتی و تصویری هم باید از خود جعبه های آن وسایل استفاده کرد و در حمل و نقل آن ها بسیار احتیاط کرد .

 

 

حمل بار در اصفهان

 

یکی دیگر از دغدغه هایی که برای اسباب کشی وجود دارد  جا به جایی و حمل و نقل گل ها و گلدان هاست و بسیاری از افراد نگران این هستند که با حمل و نقل مبادا گل ها آسیب ببینند و از بین بروند ، برای حمل و نقل گل ها باید آن ها را به همان صورت که هستند و در مرحله آخر و زمانی که همه ی وسایل داخل ماشین باربری قرارگرفته اند گلدان ها را داخل ماشین باربری قرار داد.خاک گلدان هایی که قرار است  جا به جا شوند نباید خیلی شل یا خیلی خشک باشند . بهتر است چند ساعت قبل از جابه جایی به آن ها مقداری آب داد .

اگر شما تصمیم به اسباب کشی دارید می توانید از شرکت های حمل اثاثیه منزل اصفهان که در این زمینه دارای تجربه و مهارت هستند کمک بگیرید و اسباب کشی خود را با خیال راحت به حمل اثاثیه منزل در اصفهان بسپارید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *